Letnia biżuteria / Summer jewellery

Koleżanka z pracy poprosiła mnie o zrobienie kolczyków z muszelek. Prace były owocne, przy okazji nauczyłam się że muszle są baaardzo kruche (szczególnie te najmniejsze) :) oraz że zrobienie w nich na własna rękę dziurek wymaga cierpliwości, grozi skaleczeniem i uszkodzeniem stołu :)

Letnia biżuteria - Summer jewellery

Oczywiście nie mogłam się oprzeć i do kompletu zrobiłam jeszcze wisiorek. Taki zestaw kojarzy się z latem i spacerami po plaży :)

Letnia biżuteria - Summer jewellery

My workmate asked me to make jewellery from shells. I made it, and I learn that shells are very brittle (especialy those small ones!) and that hand making holes in shells takes time and patience, may cause cut and table damage :) Of course I couldn’t resist and I made also shell necklace. This set is relevant with summer and walks on the seashore :)

5 odpowiedzi na “Letnia biżuteria / Summer jewellery”

  1. Śliczny zestaw, przypomina mi zeszłoroczne wakacje nad morzem, gdzie muszelki mogłam czerpać garściami. I dlaczego tego nie robiłam? Miałabym teraz materiał na biżuterię, ech… ^^

  2. Jako szczęśliwa właścicielka mogę jedynie potwierdzić – na żywo równie śliczna! Namiastka oceanu na prywatny użytek :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *