Zielono mi / I feel green

Dziś niewielki, zielony materiały scrapek (scrapo-makatka :) zrobiona dla kogoś wyjątkowego i na monochromatyczne wyzwanie ArtPiaskownicy.

Napisy stemplowane tuszem StazOn na białej wstążce. Do tego skrawki materiałów, zielona kredka, kwiatki Prima, ćwiek Offbeat Glazed Basic Grey ze scrap.com.pl, stary guzik i drewniany ptaszek rodem z Praktikera.

Niech Ci się zieleni!

It’s green fabric layout for ArtPiaskownica monochromatic challenge, made for someone special.
Text is: „may it green up to you” and I stamped it on ribbon with StazOn ink. also fabric bits and pieces, green crayon, Prima’s flower, old button, Offbeat Glazed brad from scrap.com.pl and green wooden bird from Praktiker.

Niech Ci się zieleni!

.
Bardzo się cieszę, że więcej osób zdecydowało się razem ze mną posiłować się z codziennością i sztuką :) Większość z nas wybiera się gdzieś na długi weekend, ale mimo to jestem pewna, że uda Wam się zrobić coś pięknego. Ja na przykład zapakowałam już do plecaka szydełko, kilka motków i szpulkę nici. Nic tak nie odpręża po przekopywaniu grządek, jak szydełkowanie na trawniku :) Spisałam sobie też kilka pomysłów, które chciałabym zrealizować w maju.
A oprócz tego – wczoraj założyłam dla nas grupę na Flickrze – znajdziecie ją tutaj. Dzięki temu łatwiej będzie nam podziwiać swoje prace.

Sztuka codziennie

I’m so glad, that a few people decided to join my challenge –  it will be great fun! More of us will go somewhere in Polish „long weekend”, but I’m sure that we will be able to make something beautiful. For example – I packed yarn, crochet hook and thread to my backpack. There’s nothing as relaxing after digging in your garden as crocheting on the lawn, under the trees :) I also wrote down few ideas which I would like to realize in May.

Furthermore, I created a group on Flickr – you can find it here, so it would be easier to watch our projects.

13 odpowiedzi na “Zielono mi / I feel green”

  1. Też postanowiłam dołączyć do wyzwania :]
    Mimo matur i przygotowań na architekturę (jak nie zrobie nic „craftowego” to będę wrzucać rysunki z danego dnia xD)

    Dziękuję za pomysł :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *