Dzień dwudziesty / Twentieth day

To niesamowite, że to już 20 dzień wyzwania! Zrobienie czegoś kreatywnego codziennie jest łatwe, trudnością jest sfotografowanie i opublikowanie codziennie wyników wyzwania. Ale damy radę :)

Razem z dziewczętami uczestniczącymi w wyzwaniu zdecydowałyśmy się zakończyć je w pięknym – wymiankowym stylu. A więc:
.

Sztuka codziennie – wymiana

.
Zasady są proste: osoby, które bawiły się z nami w „Sztukę codziennie„, mogą wziąć udział w wymiance, wysyłając do mnie stosowną informację zawierającą nick używany na flickr/blogu oraz dane adresowe, niezbędne do wysłania przesyłki.
Następnie na otrzymany adres wysyłamy coś wykonanego podczas tego twórczego miesiąca. Może to być jedna z prac wykonanych wcześniej, może to być coś zrobionego specjalnie na potrzeby wymiany.

Na Wasze adresy czekać będę do dnia 25 maja.

26 maja rano otrzymacie zwrotną wiadomość zawierającą adres swojej wymiankowej partnerki.

27 maja wysyłamy paczki – dzięki temu na zakończenie miesiąca i zakończenie wyzwania każdy powinien już mieć swój wymiankowy upominek.

Nie mam możliwości weryfikacji, kto wywiązał się ze zobowiązania – oceńcie swoje siły i możliwości i zgłaszajcie się, jeśli jesteście zdecydowane na zabawę. Byłoby niemiło, gdyby ktoś nie otrzymał swojej paczuszki. Jak zawsze stosujemy też zasadę, że wysyłam tak, jak chciałabym otrzymać :)

Myślę, że będzie to pyszna zabawa :) Co Wy na to?

Maile wysyłajcie na adres sztukacodziennie(at)schowek.net

.

A praca na dziś – to ukończenie mojego tajemnego projektu – to już ostatnie zajawkowe zdjęcie – w najbliższych dniach pokażę efekt końcowy :)

Sekretny projekt

.
It’s unbelievable, that it’s 20th day of the challenge! It’s easy to make somethiong creative everyday, but taking photo and publishing is more difficult.
Today I’ve finished my secret project – in a few days I will show the whole thing :)

Sztuka codziennie

2 odpowiedzi na “Dzień dwudziesty / Twentieth day”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *