Jeszcze raz o zlocie / One more time about the meeting

Czas już pozwolić uleżeć się wspomnieniom, wkleić bilety do pamiętnika a zakupione przydasie schować na miejsce. Zanim jednak to nastąpi – dziś będzie ostatni raz o zlocie :) Najpierw identyfikator zlotowy – uszyty z resztek materiałów. Wyszedł mi nieco zbyt duży, ale za to ile było z nim frajdy!

Identyfikator

It’s time to keep the memories, place the tickets in the diary, and supplies which I bought put on its drawers and shelves. But before it, I want to show something more. First it’s the name tag – for the contest – I made it with bits and pieces of my fabrics. It was quite big name tag :)

.

Pudełko na wymiankę – znowu wykonałam ten sam numer, co w zeszłym roku – zapomniałam obfotografować go wcześniej, więc na ostatni moment robiłam zdjęcia zewnętrza :) Nie wiem niestety do kogo trafił, a chętnie dowiedziałabym się, czy zawartość się spodobała :) Pudełko kartonowe, do tego farba akrylowa i decoupage, zdobienia stemplami i Staz On.

Pudełko

Do pudełka dołączyłam jeszcze taga z krótkim liścikiem.

Tag

We had box swap on the meeting. I made the same mistake like last year I didn’t take the photos of my works! So I took it „last minute” – my box is decorated with decoupage technique and stamped with Staz On. I added a tag with short letter to it.
.
Sama wylosowałam piękne pudełko Zuzy – piękne, w turkusach…

Pudełko Zuzy

…z przemiłą i cudną kartką, pełne misternych cudeniek – które na pewno wykorzystam do ostatka! :) Dziękuję :)

Pudełko Zuzy

I get the beautiful box from Zuza – in turquoise colour with lovely cut out shapes. I will use it till last scrap! :)
.
Kolejna atrakcja to konkurs połączony z wymianą zapiśnikową. Tutaj już w ogóle zawaliłam sprawę, bo o ile poświęciłam swojemu zapiśnikowi całe popołudnie szycia, klejenia, bindowania, o tyle zdjęcia nie mam żadnego. Jeśli uda mi się odnaleźć osobę, do której trafił, może załatwię jakieś fotki. Tymczasem więc pochwalę się zapiśnikiem który trafił do mnie, autorką jest aankaf. Jest przepiękny!

Zapiśnik

Next attraction was notes contest with swap. I don’t have my own notes’ photos, but I can show how lovely notes I received from aankaf. Thank you!
.
Wybierając się na zlot zabrałam ze sobą jeszcze coś – upominek dla drugiej szesnaście, której prace inspirują mnie i zachwycają nieodmiennie. Swoim słoikiem myśli na Craft Imaginarium zaprosiła nas do bogatego świata swojej wyobraźni i kreatywności. Aby jej za to podziękować, zrobiłam jej w prezencie mój własny, miszelkowy słoik myśli. To bardzo osobisty słoik – pełen moich emocji, ulubionych aforyzmów, drobnych przedmiotów, skrawków życia i moich wytworów (zdjęcie poniżej autorstwa 2:16, bo ja oczywiście nie zrobiłam własnego :) Część zawartości słoika możecie zobaczyć tutaj.

Słoik myśli

When I went to meeting, I had one more thing with me.  It was gift for druga szesnaście – her works are inspiring me and I love them. Her Jar of thoughts on Craft Imaginarium is the invitation to the world of her imagination and creativity. Just to thank her, I made my own jar of thoughts. It’s very personal jar – full of my emotions, favourite aphorisms, small items, my life bits, and my works. Photo below was taken by 2:16 cause I don’t have any :) Part of my jar’s content you can see here.
.
O ile samo przygotowywanie słoika już było dla mnie wielką przyjemnością, o tyle jeszcze większa czekała na mnie na spotkaniu – nie tylko poznałam osobiście drugą szesnaście, ale też dostałam na własność jedną z jej pięknych prac! I to w dodatku o mnie! :)

Collage

To prepare the jar – it was great pleasure. But the bigger pleasure waited for me on meeting. Not only I met druga szesnaście personally, but also I received lovely gift from her – one of her beautiful collages! And it’s about me!

6 odpowiedzi na “Jeszcze raz o zlocie / One more time about the meeting”

  1. Miło mi, że moje skromne pudełeczko trafiło o ciebie :)
    Nie wiem, czy drobiazgi, które włożyłam do środka ci się przydadzą, starałam się trochę urozmaicić zawartość. Nigdy nie wiadomo czy pudełeczko dostanie miłośniczka Tildy czy np. Dryszka :D
    Szkoda, że ja nie dostałam twojego ;) jest cudne :)

  2. twój Słoik ogromnie mnie wzruszył.
    jeszcze nie widziałam wszystkich elementów – dozuję sobie przyjemności.
    niezwykły prezent. niezwykła Michelle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *