Projekt zeszyt

Po ostatnim poście – a konkretnie informacji, że zapisy ruszą 1 października, moja skrzynka pocztowa spuchła, zasypana wiadomościami. Ponieważ wiele osób pisało o problemie z dostępem do sieci w weekend, zdecydowałam o przesunięciu zapisów na dzień 3 października. To chyba wyrówna szanse. Jednocześnie przepraszam osoby które czekały na zapisy wczoraj.

Ten termin jest nieprzekraczalny, chciałabym zamknąć edycję drugą zeszytu w październiku. Potem zaczną się już przygotowania do świąt, będzie więcej roboty. Post pod którym będzie można się zapisywać pojawi się na moim blogu w poniedziałek 3 października o godzinie 6:00. Tym razem zamieszczę go również w wersji angielskiej. Być może ktoś zza oceanu będzie miał ochotę się przyłączyć :)

Zmieniłam również nieco harmonogram prac, nauczona doświadczeniami z edycji pierwszej.

Zatem, ramowy plan jest następujący:

Zapisy – od 3 października  – potrwają tydzień (do 10 października) lub do uzbierania liczby 60 uczestników.

Ogłoszenie listy uczestników – 10 października lub po uzbieraniu liczby 60 uczestników.

Czas na wykonanie i wysłanie kartek – 14 dni od daty ogłoszenia listy uczestników.

Termin złożenia i wysyłki zeszytów: 3 tygodnie. Oczywiście mam nadzieję że uda się to zrobić wcześniej, natomiast w razie niespodziewanych trudności rezerwuję sobie pełne 3 tygodnie od momentu zakończenia wysyłki kartek. Konkretne terminy – konkretne daty podam jak już zamkniemy listę uczestników, bo to zależy od czasu jej zapełniania. Minimalna liczba uczestników to 30. Myślę, że poniżej tej wartości nie ma sensu składać zeszytu.
Nieco zmienię zasady dot. zapisów – będę prosić od razu o wysyłanie do mnie na maila adresów – w poprzedniej edycji przy zapisach podawałyście nicki, natomiast w poczcie podawałyście adresy i nazwiska – przy wysyłce miałam niekiedy problem z dopasowaniem osoby do nicka, bo nie wszyscy pamiętali o umieszczeniu kompletu informacji. Ale o szczegółach w poniedziałek.

Koszt nie ulega zmianie, będzie to 10 zł.

Życzę wszystkim miłego końca weekendu!

 

 

9 odpowiedzi na “Projekt zeszyt”

  1. super! z tym, że mogę mieć problem z tą szóstą rano, bo o tej porze to moje dziecię woła jeść :/ i boję się, ze znów spóźnię się o te parę osób i wyląduję na liście rezerwowej :(

  2. a ja bylam ostatnio na rezerwowej liscie, to czy to oznacza ze tym razem sie zalapalam? czy jednak czekac do jutro i jeszcze raz sie zapisac??

  3. Ja też z poprzedniej listy rezerwowej, na wszelki wypadek wpiszę się rano. Cieszę się bardzo!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *