Chwilowo… / Temporarily…

Chwilowo czekam na dostawę nowych włóczek (nie ma to jak utknąć w połowie, bo zabrakło żółtej :) więc kocyk nad którym pracuję (który miał być kocykiem, a jakoś wyewoluował w ogromniaste kocysko :) leży odłogiem.

Żeby nie zasypiać gruszek w popiele i nie marnować czasu – wzięłam się za coś następnego… Tak więc nadal: praca w toku :)

Czy Wy też macie rozgrzebane po kilka projektów jednocześnie?

Temporarily I’m waiting for my ordered yarns (great to stuck in the middle of work, when you lack of yellow yarn) so my blanket which I’m working on lies neglected (it had to be a small blanket but project evolved and now it’s huuuge blanket :)
I don’t like to waste my time so I started new project, so still work in progress :)
Do you also have so many project started in one moment? :)

6 odpowiedzi na “Chwilowo… / Temporarily…”

 1. Staram się jednak robić wszystko na bieżąco aleee…jeden album i dwa scrapy leżą rozgrzebane…
  I jedna wycieraczka (szydełkowa) też zwinięta czeka na dokończenie… [przewracam oczami]

  Ściskam poniedziałkowo! :)

 2. To chyba każda z nas tak ma, bo albo czegoś zabraknie i trzeba dokupić, albo ktoś coś chce, albo coś nas zainspiruje i trzeba szybko to zrobić…

 3. Witaj Michelle!
  Trafiłam tutaj do Ciebie przez przypadek, podążając śladem projektu zeszyt. Niesamowicie mi się on spodobał, choć szkoda, że nie zamieściłyście zdjęć poszczególnych karteczek, z przyjemnością by się je pooglądało. Mam pytanie, czy masz w planach zorganizowanie III edycji tego projektu? Jeśli tak, bardzo prosiłabym o jakąś wiadomość, gdyż bardzo chciałabym wziąć w nim udział. Mój email: erita1@op.pl
  Pozdrawiam serdecznie,
  Erita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *