Marzę / Dreaming

…a nic nie kojarzy mi się tak z marzeniami jak bańki mydlane – kolorowe i ulotne. To jedno z moich ulubionych zdjęć, z zeszłego roku, zrobione w dniu moich urodzin, w ogródku.
Scrap 30×30, na grubej tekturze, z mnóstwem mediów, powstał podczas wspaniałego weekendu w cudownym towarzystwie – ale o tym może później :)

I jeszcze detale :)

 

… and for me dreams are like soap bubbles – colorful and ephemeral. This is one of my favorite photos – taken last year on my Layout was made in 30×30 size, on thick cardboard, with a lot of the media, and it was created during a wonderful weekend in a wonderful company – but more on this topic maybe later :)

5 odpowiedzi na “Marzę / Dreaming”

  1. Niezwykły scrap, piękne niebieskości, ja też uwielbiam bańki mydlane, nieraz zdarzały mi się podróże przez miasto z nimi w tle :) To świetne uczucie, gdy tak idziesz przez rynek i puszczasz bańki ;) Ja spróbowałabym jeszcze wykorzystać na pracy bańki z kubka, a mianowicie do kubka wlewamy ciut płynu tego od baniek, czy też do mycia naczyń, dodajemy trochę farby, w jakim sobie kolorze życzymy, wkładamy słomkę i tworzymy bańki tak duże, aż wyjdą ponad brzegi kubeczka, wyjmujemy słomkę, przykładamy kartkę i wzór baniek w ten sposób odbija nam się kolorowo na kartce :)

    PS Cały czas w oczekiwaniu na III edycję ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *