Nożyczki / Scissors

Sprzątam. A konkretnie – próbuję, bo jak widać, zamiast dokończyć porządki w przydasiach dałam się skusiś czemuś innemu. A więc – nożyczki. A konkretnie – nożyczkowy tag. Jeszcze ściślej – kartka w kształcie taga, według mapki #57 z Cardabilities :) Wyzwanie jest już co prawda nieaktualne, ale co to komu szkodzi :)

Nożyczki to biżuteryjna zawieszka, przechowywana gdzieś w zakamarkach, która doczekała się wreszcie użycia.

Do tego jeszcze 2 szpilki, ścinki papierów i materiałowy kwiatek, gesso i glimmer misty. A tak mnie jakoś natchnęło to sprzątanie :)


I’m cleaning. And specifically – I try, because as you can see, instead of complete cleanup in my craft supplies – I’m maiking something else. So – scissors. A specifically – scissors tag. Even more closely – card-shaped tag, according Sketch #57 z Cardabilities :) The challenge is indeed out of date, but never mind :)
Scissors is a jewelry charm, stored somewhere in my supplies. Plus the two pins, scraps of paper and the cloth flower, gesso and glimmer mists. And so I was inspired by cleaning :)

4 odpowiedzi na “Nożyczki / Scissors”

  1. Tag śliczny, te szpileczki rozwalają, będę musiała skorzystać z tego pomysłu, ale skąd Ty bierzesz takie kwiatuszkowe np? Wiem, że też niektórzy mają takie większe z całą masą koralików i też nie wiem skąd je wziąć, podobno to jakieś do kwiatków dodatki są czy coś? Dostałam od jednej Pani z kwiaciarni adres do hurtowni, żebym tam mogła motylki z piórek odnaleźć to może i takie rzeczy mi się uda. Ale nożyczki z tagu, jak nożyczki z tagu, te obok są wspaniałe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *