Szycie / Sewing

To był jeden z tematów w kartkowym wyzwaniu na Scrapujących Polkach. Zagapiłam się i nie pokazałam w terminie swojej karteczki, więc nadrabiam to teraz :) Wytyczne wyzwania były następujące: obowiązkowym elementem miały być przeszycia (maszynowe lub ręczne) a dodatkowo na kartce musiał pojawić się motyw związany z krawiectwem ( np: nożyczki, igła, miarka krawiecka).
Ja dodatkowo narzuciłam sobie inne wyzwanie – użyłam żółtego koloru, za którym nie przepadam, a który jakoś tutaj świetnie się prezentuje :)

Przeszycia są (maszynowe), z elementów krawieckich są szpilki, agrafka i papier z motywem wykrojów, oraz charmsy z guzikiem i nożyczkami :)

A pozostałe kartki które powstały na to wyzwanie znajdziecie tutaj.

Sewing it was one of the card challenge at Scrapująe Polki portal. I forgot to show my card in time, so I’m making up for it now :) The challenge guidelines are as follows: a compulsory element were to be stitching (mechanical or manual) and additionally on a card have to appear some things associated with tailoring theme (for example: scissors, needle, scoop tailor).
I also threw myself another challenge – I used yellow color which I do not like, and surprisingly – it looks great here :)
So, there are stitching (machine), there are sewing things: pins, safety pin and paper with sewing motive, and there are charms with button and a pair of scissors :)
And the other cards that were created for this challenge can be found here.

4 odpowiedzi na “Szycie / Sewing”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *