Sesja / Session

Dziś LO z drugiego dnia zajęć Shimelle – wykorzystałam zawarty w materiałach z zajęć pomysł na layout z elementami ułożonymi w kształt odwróconej litery L. Do tego – zdjęcie z pamiętnej sesji ciążowej – pewnie jeszcze ze sto razy usłyszycie na jej temat, bo to jedno z moich najmilszych wydarzeń w życiu :)

A mój plan związany z zajęciami Shimelle jak dotąd sprawdza się znakomicie – zaczęłam używać papierów, które hodowałam chyba od wieków :D

 

This is LO made at second day of shimelle’s online classes. I used idea from classes materials and I made my LO with the inverted-L shape. And photo is from my pregnancy photo session – I will probably write about it hundred times, because it’s one of nicest events in my life :)
And so far my plan with this classes works perfectly – I’ve started to use papers which I hoarded for ages! :)

7 odpowiedzi na “Sesja / Session”

  1. Wyglądasz na tym zdjęciu zjawiskowo!

    PS. Też marzyła mi się taka sesja (właśnie w ciąży) i w sferze marzeń już pozostanie…

  2. wow Michelle your scrapbooking style is gorgeous! I am so glad you have taken the Remix class as I probably would not have found your blog otherwise. This LO has a real vintage country feel to it and your pregnancy photos are stunning xxx

  3. Podziwiam Twoje prace – jest w nich tyle uczucia. Zgadzam się, że czas ciąży to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu kobiety (aż chce się powiedzieć – szkoda, że ciąża trwa tylko 9 miesięcy…choć pod koniec myśli się już tylko o jednym, żeby już urodzić i ujrzeć maleństwo;-) ) Teraz najpiękniejsze jest odkrywanie świata z małym człowieczkiem i odkrywanie go na nowo… Pozdrawiam!;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *