Feed on
Posts
Comments

Dziękuję za wszystkie miłe maile i komentarze :) Przydały się, tym bardziej, że ostatnio dopadła mnie grypa i przez prawie dwa tygodnie byłam wyłączona z normalnego życia. Najgorsze było to, że czułam się tak źle i miałam tak wysoką gorączkę, że nie miałam sił na czytanie i robótkowanie – 2 tygodnie wycięte z życiorysu!
Nie jestem jeszcze całkiem zdrowa, ale na szczęście – czuję się już o wiele lepiej :)
Gdy tylko mogłam utrzymać w ręce nożyczki i tubkę z klejem – zaraz zabrałam się do roboty. Mam tyle pomysłów, a czasu jest tak niewiele! Na mojej liście „To Do” jednym z priorytetów był urodzinowy album dla mojej przyjaciółki Agnieszki.

Scrapbooking album

Postanowiłam zrobić Adze niespodziankę, zebrałam nasze wspólne zdjęcia, wywołałam je i zrobiłam mały albumik dokumentujący ostatnie 2 lata. Na każdej stronie umieściłam dodatkowo sentencję na temat przyjaźni. Nie do końca byłam zadowolona z efektu, ale najważniejszy i tak był przecież przekaz. Poniżej zdjęcia kilku stron albumu.

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album

Agnieszce jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego z okazji urodzin, Wam natomiast – żeby grypa trzymała się od Was z daleka :) Dobrze, że nie mozna zarazić się nią przez bloga :D
.
Thank you for all e-mails and comments! They helped a lot, especially that I was very ill lately – I had a flu! I was out of everything for almost 2 weeks! The worst thing was, that I had so high temperature and I was so sore, that I even couldn’t read and craft! I’m feeling better now :)
As soon as I was able to hold scissors and glue, I turned to work. I have so many ideas and so little time! Birthday scrapbooking album for my friend Agnieszka was one of priorities on my „To Do” list. I decided to make a surprise for her, I took our photos, I printed them and I made an album about last two years. On each page I added some aphorism about friendship. I’m not satisfied with final effect, but the most important was meaning – you know, not form, but the substance :) So you can see a few pages from the album.
.
So, one more time – Happy Birthday, Agnieszka :)
And for you – beware of the flu! :) and what e great thing – you cannot get infected through blogs :D

Podobne wpisy:

 

8 komentarzy to “Zdrowienie i scrapbooking / Recovery and scrapbooking”

 1. Valentine napisał(a):

  ufffffffffff, dobrze że sie odezwałaś i że grypę przegnałaś!

  pomysł z albumem świetny ;-)

 2. Joanna Kostrzewa napisał(a):

  Jaki cudowny pomysł na prezent! *^v^*

 3. Jagienka napisał(a):

  Grypa w tym roku atakuje zaciekle wszystkich. Ja tez przez 3 tygodnie się mordowałam. Cieszę się że wracasz do zdrowia ;o) I że pomimo choroby nie opuściła Cię vena twórcza.
  Albumik prześliczny. Przyjaciółka z pewnością była zachwycona.

 4. -justysik- napisał(a):

  W rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach :D Tylko Miśku, gdzie zapodziałaś Ikeę? ;)

 5. 6kyu napisał(a):

  Miś, kochany, regeneruj siły, bo niedługo czas na nową sesję, w końcu 666 dni za pasem, trzeba by to uczcić!!!! Co do albumu – jest zniewalająco-powalający!!! Oj, przyjaciółce szczęka opadła, widziałam, że długo nie mogła się otrząsnąć z wrażenia. PS. ikea ikeą, a ja mam tutaj parę niezłych fot z babilądu, mtp oraz z wizyty u pewnego pieszczocha :D http://www.6kyu.com/081004babiland/

 6. Olek napisał(a):

  I ja przy wręczaniu byłam, miód i wino piłam :) oraz kwestie techniczne związane z albumem pilnie studiowałam :]

 7. Ewa napisał(a):

  Widziałam osobiście ten przepiekny albumik. Mnie podobał sie szalenie :) :) A jakie wrażenie wywarł na osobie nim obdarowanej?

 8. Paulina napisał(a):

  Hej. Bardzo ładny jest ten album chciałabym zrobic podobny dla swojego chłopaka na druga rocznice naszego związku. Gdybys mogła mi poradzic co jest potrzebne i jak mam go zrobic byłabym ogromnie wdzięczna :P
  Jak bedziesz miała chwile czasu to odpisz na mojego E-mail : paulina.rychlik93@gmail.com
  Z góry dziękuję .

Leave a Reply