Walentynki / Saint Valentine’s Day

Obudziłam się dziś rano i pomyślałam sobie – „jeju, taka jestem niewyspana, dzisiaj dłużej, wstanę dopiero 6:20”. Gdy sięgałam po telefon żeby przestawić budzenie – nagle zelektryzowała mnie jedna myśl: dziś Walentynki! Mogę wreszcie otworzyć moją paczkę!

(Tytułem wyjaśnienia – brałam udział w wymianie Walentynkowej zorganizowanej na forum Craftladies. Po losowaniu adresów w gronie dziewcząt, które zgłosiły się do tej zabawy, każda z nas przygotowywała Walentynkową niespodziankę i wysyłała ją pod wskazany adres.)

Poderwałam się jak oparzona i ….

Przepiękna przesyłka stała na komodzie już od poniedziałkowego wieczoru i wystawiała na próbę moją silną wolę.

1.jpg

Po otwarciu – żałowałam że jest tak wcześnie i wszyscy śpią, bo nie moglam piszczeć z radości :) A chciało się bardzo :) W pudełeczku, bezpiecznie przełożone szarym papierem…

2.jpg

… leżały sobie spokojnie cuda i cudeńka :)

3.jpg

Koperta zawierała prześliczne guziczki do mojej kolekcji i wpinkę, która zaraz wyląduje przy ulubionej torebce :) W ekstazę wprawiła mnie także tasiemka – z moim imieniem – wypisanym moją ulubioną czcionką :))))

4.jpg 5.jpg

Filcowy, wiosenny ptaszek- dziwaczek szuka teraz najładniejszego miejsca do ekspozycji – jest piękny!

6.jpg

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Jako ostatnie wyjęłam z paczki pudełeczko z bilecikiem…

7.jpg 8.jpg

…zawierające osobno popakowane…

9.jpg

…maleńkie, najsłodsze cudeńka! Ręcznie robione magnesy na lodówkę!

10.jpg

Nie muszę chyba mówić, że jak się nimi trochę nacieszę, to troskliwie opakowane poczekają na przeprowadzkę do Wymarzonego Domku i dopiero tam będą używane jak należy :)
.
Cała przesyłka jest dopracowana w najmniejszym szczególe, utrzymana w jednej kolorystyce, przepiękna i w ogóle brak mi słów! Czuję się obdarowana po królewsku a dzisiejszy dzień zaczął się przewspaniale! Wiem oczywiście, kto jest moją Walentynką – to Ola :)

Mogę tylko powiedzieć: Walentynkowa Olu, dziękuję Ci z całego serca!

.

We organized Valentine random swap on Craftladies phorum. I received my parcel already on Monday, but I opened it today at dawn.

Ola was my Valentine, and look what she sent me! I’m so happy with this awesome and cute surprise: felted birdie, some great buttons (just for my collection!) and cute birdie pin. Then I opened the wooden box… and inside I found great glass magnet for refrigerator which were handmade by Ola! Thank you very much my Valentine :)

2 odpowiedzi na “Walentynki / Saint Valentine’s Day”

  1. Ponieważ mam w domu nieprzebrane mnóstwo starych guzików, postanowiłam wybrać te najładniejsze i podeślę Ci jakoś. U nas nikt już się nimi nie ucieszy tak jak Ty :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *