Herbaciany ogród / The tea garden

Herbaciany ogród to zestaw papierów IloweSCRAP. Gdy oglądałam go przez internet – jakoś nie wzbudził mojego zainteresowania. Kiedy jednak na Craftshow  przebierałam w papierach, zakochałam się we wzorze o enigmatycznej nazwie Herbaciany ogród 03. Jest piękny, delikatny, subtelny niczym stare koronki. W sam raz na kartkę. Na przykład taką :)

Zdjęcie kiepskie, bo słonko już zaszło, a za oknem coś w rodzaju burzomżawki :) Małe tagi wyciąga się z kartki, a całość zrobiona według kursu Lenet

.
The tea garden is a name of paper set from IloweSCRAP. When I saw it via Internet – I didn’t like it at all. But when I saw them on Craftshow – I was enchanted by one of the paper from set – The tea garden 03. It’s lovely and delicate like old laces. It’s perfect for cards – for example like this one.

Small tags can be pull out from the card, and card itself was made due to Lenet’s tutorial. Photo is ugly cause I don’t have sunlight now, some kind of storm is outside ;)

5 odpowiedzi na “Herbaciany ogród / The tea garden”

  1. A mnie ten zielony kusił od dawna, tylko wciąż go bakowało w sklepie, jak próbowałam tam buszować. Ale tez skorzystałam w Krakowie, na razie podziwiam te zakupy i głaszczę tylko, zamiast ciachać i przetwarzać:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *