Scrapowanie codziennością / Scrapping with the Everyday

W kwietniowej edycji wyzwania „Scrapowanie codziennością” z Craft Imaginarium materiałem do wykorzystania były jajka. Zdecydowanie wybrałam skorupki i od razu przypomniało mi się, jak kilka lat temu przechodziłam fazę skorupkowych mozaik. W ten sposób można ozdabiać ramki, pudełka i co tylko się chce. Warstwa lakieru pozwoli zabezpieczyć powierzchnię, co akurat w tym przypadku nie było konieczne.

Scrapowanie codziennością

.
In April edition od „Scrapping with the Everyday” challenge from Craft Imaginarium we had to use eggs. I decided to use eggshells – it reminded me how few years ago I used them to make mosaics. In thet way you can decorate frames, boxes, almost everything. You can use varnish to protect the surface. And here is my work inspired by eggs and made with them – text is: „she was so delicate and subtle /you have to walk on eggshells with her”.

10 odpowiedzi na “Scrapowanie codziennością / Scrapping with the Everyday”

  1. świetna :)) pomysłowo i super sentencja :D

    też myślałam o takim wykorzystaniu skorupek, ale jakoś nie mam weny ani czasu żeby do tego wyzwania przysiasc :)

  2. Masz cierpliwość, mnie jej wystarczyło tylko na małą ramkę:) Nakład pracy zdecydowanie nagrodzony efektem- kolejny świetny wkład w skrapowanie codziennością. Kłaniam się nisko:-)

  3. moja mozaika ze skorupek wylądowała w koszu, bo po pierwszych kawałkach już wiedziałam ,że moja cierpliwość nie jest aż tak wielka jak mi się wydawało ;>
    ale i tak nie miałam takiego dobrego pomysłu jak Ty :) Bardzo piękne połączenie formy z treścią :)

  4. niesamowite! Tyyyyyyle mozaikowania! Jestem pod wrazeniem :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *