Noc / Night

Jedenastego dnia wyzwania złożyłam w całość przygotowane wcześniej elementy do wpisu w wędrującym albumie Nordstjerny. Album nosi tytuł „Noc” i większość wpisów jest doskonale czarna i mroczna. Tym razem wyłamałam się i zrobiłam wpis przytulny i – o dziwo- różowy :)

No cóż, moja noc to kubek kakao przed snem i książka do poduszki. Aha, kładę się spać z kurami, a wstaję skoro świt :) Jeśli o godzinie 21:30 nie jestem jeszcze wykąpana, w piżamie i z książką pod kołdrą, to znaczy że coś jest nie tak :)

A jako że teraz przechodzę etap szycia, to strony mojego wpisu są materiałowe…

…i uszyłam do albumu poduszkę i kołderkę :)

…a pod kołdrą tag :)

.
It’s 11th day of my challenge! Today I finished my pages in Nordstjerna’s robin album. The prompt was „Night” – all page are rather dark, but this time I went in different side and I used …pink colour!
Cause my night is cosy. I wake up early and early I go to sleep. If it’s 9:30 pm and I’m not in bed with cup of cocoa, and some book – it means that’s something is wrong :)

And now I’m in sewing mood, so pages are in fabric, I even sewn a pillow and a duvet! And under the duvet – there is a little tag with text :)

Sztuka codziennie

5 odpowiedzi na “Noc / Night”

  1. ale cudny wpis!!! i super do tematu podeszłaś, tak przekornie nieco (biorąc pod uwagę dotychczasowy charakter albumu), bardzo mi się podoba!!!

  2. Świetny wpis, podsunęłaś mi pomysł na okładkę mojego wędrasia, mam nadzieję, że się nie pogniewasz ;-)
    A ja z kolei siedzę dopóki daję radę, a na drugi dzień często ledwo żywa jestem, ale zawsze wieczorem jakoś mi żal iść wcześniej spać.
    Pozdrawiam
    Makneta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *